MinSide - Toten Treningssenter Hadeland AS

Logg inn
v
v
v
torsdag
18.10
09:00 30
Sykkel Intervall 55
Monica , Kolbjørn
Sykkelsal
22
10:00 12
Flyt og Balanse
Ingeborg Sørumshagen
Sal 2
9
16:30 12
Aerobic UTGÅR PGA SYKDOM
Koller Margrethe
Sal 2
17:00 12
Pilates UTGÅR PGA SYKDOM
Koller Margrethe
Sal 2
17:30 20
AERO-BOX
B Hege
Sal 1
18
19:00 20
STRONG Starter 25 oktober
Irina
Sal 1
fredag
19.10
06:30 16
Fitwalk Styrke
Malin
Sal 1
13
09:00 15
Styrkesirkel
Frida J
Studio
12
09:30 30
Sprek og Voksen Sykkel
Frida J
Sykkelsal
24
10:00 15
Yoga nybegynner
Thapa Rabin
Sal 2
7
10:20 20
Sprek og Voksen Styrke og Bevegelighet
Frida J
Sal 1
14
17:00 30
Bakkeklatring
Arnfinn
Sykkelsal
29
lørdag
20.10
10:00 15
Dynamisk Yoga
Jana
Sal 2
14
10:00 20
Zumba©
Irina
Sal 1
18
11:00 16
Step Styrke
Irina
Sal 1
14
søndag
21.10
mandag
22.10
09:00 15
Yoga for buk og rygg
Jana
Sal 2
15
09:00 15
Styrkesirkel
Frida J
Studio
15
09:30 30
Sykkel 55
Frida J
Sykkelsal
30
16:30 15
Yoga, litt øvet
Thapa Rabin
Sal 2
16:30 16
Get Fit-Walk
Nina L.
Sal 1
16
17:15 20
Sterk
Nina L.
Sal 1
20
18:00 20
Zumba©
Nina R.
Sal 1
18
18:30 12
Slynge
Eli Anita
Sal 2
12
19:00 20
Mage Rompe Lår
Nina R.
Sal 1
20
19:00 20
STRONG
Nina R.
Sal 1
18
19:00 20
STRONG
Irina
Sal 1
20
19:15 30
Sykkel 55
Monica
Sykkelsal
30
20:00 20
AERO-BOX
B Hege
Sal 1
19
tirsdag
23.10
09:00 15
Yoga nybegynner
Jana
Sal 2
14
09:00 30
Sprek og Voksen Sykkel
Monica
Sykkelsal
29
09:50 25
Sprek og Voksen Styrke
Monica
Sal 1
24
18:00 15
Dynamisk Yoga
Jana
Sal 2
15
18:30 10
Styrke & Puls- BRANDBU MED KRISTIN
Kristin
Brandbu
10
18:45 12
Styrkesirkel
Arnfinn
Studio
12
19:15 27
Sykkel 55
Arnfinn
Sykkelsal
27
19:30 20
Step Styrke
Irina
Sal 1
20
onsdag
24.10
09:00 14
Tøy & Bevegelse 30 (1)
Frida J
Brandbu
14
09:00 16
Fitwalk
Ingeborg Sørumshagen
Sal 1
16
09:30 30
Sykkel 45
Brit
Sykkelsal
28
09:40 14
Crosstrening
Ingeborg Sørumshagen
Sal 1
14
10:00 9
Sykkel 55
Frida J
Brandbu
9
10:20 12
Mensendieck Utgår pga kurs
Brit
Sal 2
17:00 15
Yoga nybegynner
Thapa Rabin
Sal 2
14
17:00 30
Intervall 55
Arnfinn
Sykkelsal
30
18:30 15
Yoga nybegynner
Thapa Rabin
Sal 2
14
18:40 20
Zumba©
Elisabeth
Sal 1
20
19:40 16
Get Fit-Walk
Anita M
Sal 1
15
20:25 16
Mage Rygg
Anita M
Sal 1
15
Copyright © 2011-2018, Sodvin Systemer AS